CLASSIC LINE:

Класична лінійка еспресо для кожного, навіть для найвибагливіших.


ESPRESSO EXTRA DOLCE ‘1000

047-ESPRESSO EXTRA DOLCE '1000

 

               Найвитонченіша суміш кращих сортів арабіки.
Найбільш виражений м’який смак шоколаду та інтенсивний аромат роблять суміш Espresso Extra Dolce ‘1000 від Vergnano  унікальною та впізнаваною.


ESPRESSO DOLCE ‘900

055-ESPRESSO DOLCE '900

 

     Це найкраща класична кава для кав’ярень. Суміш різних сортів арабіки підібрана таким чином, щоб задовільнити смаки справжніх поціновувачів.
Приємно фруктовий, з ноткою кислинки, аромат ідеально підібраних сортів арабіки з Центральної та Південної Америки. У поєднанні з певною кількістю кращого сорту індійської робусти робить смак м’яким та оксамитовим. Espresso Dolce ‘900 від Vergnano – це неперевершена якість та смак.


ESPRESSO CREMA ‘800

052-ESPRESSO CREMA '800

     М’яка і делікатно ароматна кава, із солодкуватим смаком центральноамериканської арабіки та інтенсивним ароматом шоколаду азіатської робусти. Це досконалий баланс між ароматом та смаком. Espresso Crema ‘800 від Vergnano ідеально пасує для тих, хто любить ніжну, ароматну, легку, але насичену каву.


ESPRESSO RICCO ‘700

053-ESPRESSO RICCO '700

     Поєднання насиченого смаку, густої консистенції та аромоксамиту в одній шальці. Зроблена суміш з кращих напівпромитих сортів бразильської арабіки та робусти індійських плантацій. Неперевершений насичений аромат гарантований справжніми італійськими традиціями – кожен сорт кави смажиться окремо до свого чітко визначеного моменту. Злегка гіркуватий та стійкий кремовий смак зроблять Ваш вибір Espresso Ricco ‘700 від Vergnano безпомилковим.


ESPRESSO CLASSICO ‘600

050-ESPRESSO CLASSICO '600

     Завжди впізнаваний повний, завершений та інтенсиний смак. Суміш Espresso Classico ‘600 від Vergnano справедливо вважається класичною для поціновувачів міцного та насиченого еспресо. Співвідношення Арабіка/Робуста – 60% / 40%


ESPRESSO INTENSO ‘500

ESPRESSO INTENSO '500

     Міцний “характер” суміші Espresso Intenso ‘500 від Vergnano визначається інтенсивним вершковим та стійким ароматом. Найвищий відсоток робусти серед усіх сумішей Bar Caff? Vergnano. Особливо підходить для тих, хто любить міцний присмак кави.


100% ARABICA DECAFFEINATO

051-DECAFFEINATO

     Краща кава без кофеїну з лінійки Caffe’ Vergnano. Збалансований продукт з ніжним смаком та м’яким ароматом. Повільно смажені зерна з Південної Америки найкращої якості. З кавою 100% Arabica Decaffeinated від Vergnano вас не буде турбувати факт Вечірнього вживання.