AROMA M I O :

bkg-aromamio-dsk

AROMA MIO:

ТРИ СУМІШІ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК.


Ніжна (Delicato), солодка (Soave) та міцна (Robusto). Лінія Aroma MIO розроблена спеціально для використання в кавових апаратах (кавоматах) та домашніх автоматичних кавоварках. Ці три суміші: дорогоцінна й ніжна – перша;  насичена й інтенсивна –  друга ; міцна і вершкова – третя, — задовольнять всі смаки.

Висока якість Aroma MIO  зумовлена наслідуванням кращих традицій італійського еспресо. Прискіпливий відбір кращої сировини безпосередньо у країнах походження та виробничий процес на основі повільного обсмаження різних сортів – є секретом якісних сумішей  Aroma MIO. Процес обсмажування, найделікатніша стадія обробки кави, відбувається за традиційним методом.


Aroma MIO | ROBUSTO

 

Це суміш з міцним “характером” і тривалим ??ароматом, призначена для використання в торгових кавоматах. Вибір кращої Робусти підкреслює оксамитову основу у приготування цієї кави. Особливо підходить для тих, хто полюбляє міцне та інтенсивне еспресо.


Aroma MIO | DELICATO

 

Дорогоцінна й ніжна суміш, що складається з кращих сортів Арабіки Бразилії, Ефіопії та Центральної Америки, розроблених спеціально для використання в торгових кавоматах. Дотик високоякісної робусти надає цій суміші відмінну консистенцію  і стійкий кремовий смак, а також зберігає його витончений аромати.


Aroma MIO | SOAVE

Насичена, завершена та багата суміш Арабіки та Робусти, призначена для використання в торгових кавоматах. Основа з Робусти робить суміш насиченою з неперевершеним смаком, що відповідає справжнім італійським традиціям. Фруктовий та інтенсивний кремовий смак – це ті ознаки, які роблять дану суміш унікальною.