1882 ESPRESSO:

bkg_espresso_vsПоєднання найкращих у світі сортів кави створює неперевершену ексклюзивну суміш – елітну каву, яка зможе задовольнити навть найвибагливішого поціновувача кави.


ESPRESSO 1882 CRISTAL: 

601espresso-1882-lattone

В честь свого 120-річчя компанія Caffe’ Vergnano випустила ESPRESSO 1882 CRISTAL. Це унікальна суміш, що складається із шести кращих у світі сортів арабіки. Зерна кави збирають вручну на шести різних плантаціях, в різних частинах світу. Відбір зерен здійснюється лише з верхівок кавового дерева. Особлива смакова цінність суміші досягається завдяки сорту “Марагоджип”, зерна якого мають крупну та продовгувату форму. Готова суміш кавовоих зерен пакується в спеціальні (де видно кожне зерно) пластикові бутилі по 3 кг., які зберігають свіжість, смак та аромат кави протягом всього терміну її придатності. ESPRESSO 1882 CRISTAL має багатий насичений смак з різноманітними смаковими відтінками та аромат щойно смаженої кави. Ви маєте можливість спостерігати весь процес кавоваріння від зерна до шальки.


ESPRESSO 1882 TIN:

110espresso-1882-lattina

 

Спеціальне подрібнення неперевершеної ексклюзивної суміші 1882 ESPRESSO від Vergnano – це можливість використання та сумісність з домашніми кавовими машинами еспресо. Елітна чорна із золотим металева банка – це знак вищої якості!